Eleganckie sukienki na wesele

Wybierając się na wesele już zawczasu musimy pomyśleć o odpowiedniej kreacji i kupić sukienkę. Mimo, iż tego dnia najważniejsza jest panna młoda i to na niej powinny skupić się spojrzenia wszystkich osób, pozostałe kobiety na weselu powinny również mieć na sobie eleganckie sukienki, które podkreślą wagę tej uroczystości.


Wybierając sukienkę na wesele powinniśmy kierować się…

suknie wypożyczalnia

Foto: www.laboutiqueveneciapalace.pl

Wybierając sukienkę na wesele powinniśmy kierować się pewnymi zasadami, nie wszystkie bowiem eleganckie sukienki pasują na tę uroczystość. O ile panuje zupełna dowolność, jeżeli chodzi o fason, o tyle elegancka sukienka na wesele nie powinna być biała ani czarna. Biel jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla panny młodej. Symbolizuje ona pannę młodą, jej czystość i początek nowego życia u boku męża. Elegancka suknia u innych osób jest więc w tym przypadku niestosowna. Dotyczy to nie tylko samej bieli, lecz także jej odcieni( np.

jasny beż, jasny róż, śmietankowa…

jasny beż, jasny róż, śmietankowa biel ). Ślub i wesele to czas radości, szczęścia i zabawy. Dlatego równie niestosowna jest elegancka sukienka w kolorze czarnym. Kolor ten zachowajmy raczej na mniej wesołe uroczystości takie, jak np. pogrzeb. Jeżeli koniecznie chcemy założyć ciemną sukienkę, zdecydujmy się na szarość, granat lub brąz.

wypożyczalnia sukni

Foto: www.artismoda.pl

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

2 Komentarze

  1. Kama16 pisze:

    Ja uważam, że warto mieć na wesele przepiękną elegancką sukienkę. Taka suknia musi być dla Pani Młodej a także dla druhen i innych gości. Ja zawsze lubię być bardzo ładnie ubrana na ślubach.

  2. Kama16 pisze:

    Ja uważam, że warto mieć na wesele przepiękną elegancką sukienkę. Taka suknia musi być dla Pani Młodej a także dla druhen i innych gości. Ja zawsze lubię być bardzo ładnie ubrana na ślubach.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>